ورق طرح سفال ، طرح سفال پالرمو ، جنوا ، ژنوا


ورق طرح سفال ، طرح سفال پالرمو ، طرح سفال جنوا ، ژنوا / ورق رنگی طرح سفال

ورق طرح سفال، قیمت  اجرای سقف با ورق طرح سفال فلزی 

ورق رنگی طرح سفال ، ورق طرح سفال پالرمو و طرح سفال ژنوت / جنوا

ورق رنگی طرح سفال ، ورق طرح سفال پالرمو و طرح سفال ژنوت / جنوا

ورق طرح سفال پوششی سبک و زیبا برای سقف شیبدار ویلایی، شیروانی و..  میباشد،  که عموماً با ضخامت ۰٫۵ و در رنگ بندی های مختلف و رنگ های نوین مانند ورق طرح چروک و ورق طرح چوب از جنس گالوانیزه تهیه و به شکل های طرح سفال فرم داده میشود،  که بیشتر دو مدل طرح سفال پالرمو و طرح سفال  ژنووابیشتر مورد پسند و توجه قرار گرفته است،   تولید میشود.

بدلیل وجود انواع ورق طرح سفال   با کیفیت ها و ضخامت های مختلف ،  مرکز سقف ایرانیان جهت رفاه حال کارفرمایان خدمات تولید و فروش انواع محصولات اجرایی سقف شیبدار ویلایی،  پوشش شیروانی،  پوشش سوله،  آردواز و ورق های گالوانیزه رنگی مانند طرح سفال با قیمت و کیفیت مناسب در خدمت  هموطنان عزیز میباشد.

 

ضمناً خدمات ما شامل اجرا یا نصب ورق های طرح سفال بدون زیر سازی و یا با زیر سازی که شامل اجرای فونداسیون و نصب ستون ها و ساخت و نصب خرپا طبق طرح و ایده کارفرما و تیرریزی و زیر سازی جهت آماده شدن سقف برای نصب عایق و پوشش سقف با ورق طرح سفال یا موارد دیگر و سپس در صورت نیاز با نصب آبرو و تیزه و فلاشینگ ها کار اجرای سقف شیروانی را به اتمام رسانده و  با اجرایی زیبا و استاندارد و آب بندی کامل سقف را گارانتی نموده و در اختیار کارفرما قرار میدهد.

ورق رنگی طرح سفال

بازگشت به صفحه نخست سایت

یک پاسخ یا دیدگاه بنویسید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.