ورق آندوویلا

آندوویلا – آندو ویلا andovila

آندوویلا چیست ؟
ورق آندوویلا نوعی از محصولات پوششی برای سقف های شیبدار میباشد که با توجه به کیفیت مناسب جهت آب بندی سقف و طرح ویژه آن ، یکی از محصولات قابل توجه جهت استفاده در سقف های شیبدار و شیروانی میباشد .

مشخصات و نقاط ضعف و قوّت آندوویلا :

آندوویلا از جنس الیاف و قیر تشکیل شده که با توجه به خصوصیات این مواد از نظر آب بندی کیفیت بسیاری مطلوبی میتواند داشته باشد و طرح و رنگهای موجود آندوویلا با اینکه محدود به ۳ رنگ سبز قهوه ای و قرمز هست ولی تا حدودی توانسته جوابگوی نیاز مشتری از نظر نمای ایجاد شده باشد .
یکی از ایرادهای آندوویلا نداشتن ایستایی و مقاومت فیزیکی این محصول است که بعضاً مشکلاتی بوجود می آورد .

با توجه به شناخت کلی همکاران و بررسی کارهای اجرا شده با آندوویلا ، چون دارای قیمت متوسطی در میان محصولا متنوع سقف شیبدار است لذا میتوان بعنوان پوششی که هم نمای خوب دارد و هم از نظر فنی و آب بند بودن سقف مناسب است یکی از گذینه های مورد استفاده برای کارفرمایان محترم باشد .

آندوویلا HE, ورق آندوویلا . اجرای سقف آندوویلا . پوشش سقف آندوویلا . قیمت فروش آندوویلا

آندوویلا HE, ورق آندوویلا . اجرای سقف آندوویلا . پوشش سقف آندوویلا . قیمت فروش آندوویلا

طریقه اجرای آندوویلا :

برای اجرای آندوویلا یا نصب آندوویلا مطابق سقفهای شیبدار دیگر ابتدا باید طبق نقشه سقف خرپا را ساخته و بخاطر اینکه تیرریزی آندوویلا چوب چهارتراش میباشد لذا باید فاصله بین خرپاها را در حد ۱ تا ۱.۲۰ متر کاهش داده یا مابین خرپا ها را با پلهایی فلزی به ابعاد مورد نیاز تقسیم کرد بعد از اجرای خرپا روی پروفیل سطح بالایی را مجددا با چوب چهار تراش مناسب پوشش میدهیم تا بتوان تیرریزی را با میخ روی آن سوار کرد . سپس با فواصل مشخصی (تقریبا ۳۷ سانت ) اقدام به تیرریزی با چوب کرده و سپس آندوویلا را با رعایت اوور لب و شرایط اجرا نصب کرده و پس از پایان قسمت هایی که نیاز به تیزه یا فلاشین دارند را انجام میدهیم .

《 نکته : قبل از اقدام به نصب پوشش سقف مطابق سقفهای دیگر اگر ساختمان دارای نما و لمبه دور کار میباشد باید ابتدا آنها را نصب کرده سپس پوشش سقف اجرا شود. 》

مرکز سقف ایرانیان ( آرتا ویلا ) مجری تخصصی سقف های شیبدار و آردواز و شیروانی در سراسر کشور میباشد .

وبسایت :   WWW.ARTAVILA.IR

 

خروج

یک پاسخ یا دیدگاه بنویسید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.